Z czym jeszcze możemy Ci pomóc?

W naszej firmie zajmujemy się kompleksowo tematem pił taśmowych i oferujemy klientom szeroką gamę produktów i usług. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko piły taśmowe, ale również inne produkty, takie jak osłonki na piły taśmowe oraz ślizgi, które są niezbędne do ich prawidłowej eksploatacji.

Ponadto, nasza oferta obejmuje usługę stellitowania, która polega na pokryciu zębów pił taśmowych nowym stelitem, co pozwala na ich ponowne wykorzystanie i zminimalizowanie kosztów dla naszych klientów.

Jednak jeśli nie znajdziesz na naszej stronie produktu lub usługi, której potrzebujesz, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Nasza wiedza i doświadczenie w branży pozwala nam na znalezienie rozwiązania dla każdego problemu związanego z piłami taśmowymi. Jesteśmy otwarci na każde zapytanie i z przyjemnością doradzimy oraz pomożemy w doborze odpowiedniego produktu lub usługi.

Osłony zabezpieczające ostrza pił taśmowych

Osłony zabezpieczające ostrza pił taśmowych to niezbędny element, który zabezpiecza operatora przed przypadkowym skaleczeniem podczas transportu czy  przechowywania. Nasze osłony wykonane są z trwałych, elastycznych  materiałów i łatwo się je montuje na piłach taśmowych. Dzięki nim praca z piłami taśmowymi staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Do nakładania osłon polecamy  aplikator, który umozliwia szybsze  nakladanie osłon .     

 

Piły taśmowe

Ślizgi do pił taśmowych

Środek smarno czyszczący

Narzędzia pomiarowe

Osłony zabezpieczające ostrza pił

Usługa stellitowania pił taśmowych

Akcesoria

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku ulegnie zmianie nasz Regulamin oraz zostanie wprowadzona nowa Polityka Prywatności. Zmiany związane są z dostosowaniem naszego serwisu do wymogów RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Akceptacja nowych regulaminów nie wymaga żadnych działań.
Klauzula informacyjna