Piły taśmowe

Oferujemy piły taśmowe z zębem stelitowanym i widiowym do traków szerokotaśmowych oraz  do traków o cienkim rzazie. W szerokościach od 55mm do 280mm. Piły wykonywane są pod konkretne zastosowanie: drewno iglaste, liściaste, mokre suche itp. Możliwe też jest zrobienie zęba zimowego, który ułatwia cięcie zmarzniętego drewna, a także  pił o cienkim rzazie. Oferujemy również doradztwo techniczne oraz pełen serwis pił: ostrzenie, stelitowanie, spawanie, naprężanie.

Rodzaje pił taśmowych

Piła Taśmowa Clean Teeth

Piła Taśmowa Ząb Stelitowany

Piła Taśmowa Ząb Stelitowany Zimowy

Piła Taśmowa Ząb Stelitowany Zimowy Plus

  Jesteśmy firmą oferującą szeroki wybór profesjonalnych pił taśmowych dla tartaków, zakładów stolarskich i meblarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo piły taśmowe Clean Teeth, Ząb Stelitowany, Ząb Stelitowany Zimowy oraz Ząb Stelitowany Zimowy Plus oraz cienkotnące piły taśmowe.

Każdy z tych rodzajów pił taśmowych ma swoje specjalne zastosowanie, dzięki czemu są idealne do cięcia różnych materiałów. Piła taśmowa Clean Teeth, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi zębów, idealnie wybiera wiór. Z kolei piła taśmowa Ząb Stelitowany jest idealna do cięcia drewna twardego, a piła taśmowa Ząb Stelitowany Zimowy jest idealna do cięcia drewna w niskich temperaturach. Cienkotnące piły taśmowe przeznaczone są do cięcia cienkich płyt i desek.

Każda piła taśmowa w naszej ofercie jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantujemy ich wytrzymałość i trwałość. Nasze piły taśmowe są również bardzo precyzyjne i skuteczne w cięciu, co pozwala na szybką i łatwą pracę.

Piły taśmowe

Ślizgi do pił taśmowych

Środek smarno czyszczący

Narzędzia pomiarowe

Osłony zabezpieczające ostrza pił

Usługa stellitowania pił taśmowych

Akcesoria

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku ulegnie zmianie nasz Regulamin oraz zostanie wprowadzona nowa Polityka Prywatności. Zmiany związane są z dostosowaniem naszego serwisu do wymogów RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Akceptacja nowych regulaminów nie wymaga żadnych działań.
Klauzula informacyjna